Nasz Salon Fryzjerski - jedyny taki w Krakowie...

Salon fryzjerski Kaczmarzyk Hair Stylist tworzą przede wszystkim ludzie. To dzięki fryzjerom z wieloletnim doświadczeniem i pasją do wykonywanego zawodu jest to miejsce, gdzie klienci mogą liczyć na w pełni profesjonalną, indywidualnie dopasowaną usługę, porady odnośnie pielęgnacji włosów i doboru uczesania czy strzeżenia odpowiadającego ich stylowi, gustom i rodzajowi urody.

Oferujemy pełen zakres usług od koloryzacji włosów, przez strzyżenie po eleganckie fryzury ślubne i okolicznościowe. Starannie dbamy także o dobór produktów do układania i pielęgnacji - są to farby i odżywki znanego i cenionego producenta DAVINES, które nie niszczą struktury włosów i zawsze dają oczekiwane, długotrwałe efekty.

W naszym salonie oferujemy również profesjonalny makijaż dzienny i makijaż wieczorowy i ślubny.

Z uwagi na to, że zwracamy uwagę nie tylko na efekt końcowy naszej pracy, ale i dobrą atmosferę, klienci otrzymują od nas pyszną kawę i mogą odpocząć przy dobrej muzyce. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z fryzjerami pracującymi w salonie fryzjerskim Hair Stylist w Krakowie i oczywiście do odwiedzenia nas osobiście.

 • właściciel salonu fryzjer szymon kaczmarzyk
  Szymon Kaczmarzyk
  Właściciel, stylista fryzur

  Właściciel salonu to stylista fryzur z wieloletnim doświadczeniem. Umiejętności zdobywał pod okiem największych mistrzów fryzjerstwa. Absolwent wielu akademii fryzjerskich. Stworzył ten salon aby realizować swoją największą pasję i zarażać nią innych.

 • Stylista fryzur Kraków Katarzyna
  Katarzyna
  Stylista fryzur
 • Stylista fryzur Kraków Sebastian
  ALDONA
  Stylista fryzur
 • Paulina fryzjer Kraków
  Paulina
  Stylista Fryzur
 • Mateusz stylista fryzur fryzjer
  MATEUSZ
  Stylista fryzur