• Zapraszamy do salonu

  ul. Kazimierza Wielkiego 47/55
  Numer telefonu: 796 797 466

 • Najwyższa jakość

  W naszym studio pracuje zespół profesjonalistów, którzy zapewnią usługi na najwyższym poziomie.

 • Nowoczesne stylizacje

  Chętnie podejmujemy się wyzwań, kreując nowoczesne i stylowe fryzury.

 • Kariera

  Twoją pasją jest fryzjerstwo?
  Skontaktuj się z nami!
  biuro@skaczmarzyk.pl

Karnawał to czas wielkich imprez. To właśnie wtedy stroimy się i szykujemy na bale. Nie tylko ubiór jest ważnym elementem naszego wizerunku, ale również fryzura, która odgrywa bardzo dużą rolę.


W tym okresie fryzury mogą zachwycać, a nowe trendy pozwolą na stworzenie wyjątkowych stylizacji. Wiadomo, że wtedy każda z nas chce wyglądać olśniewająco, a zarazem wyjątkowo.


Jedną z propozycji jest warkocz dobierany na boku. Nadaje fryzurze lekkości i pazura. Dla czarującego efektu można wpiąć ozdobną spinkę.Romantyczne fale. Marzysz o tym, aby wyglądać romantycznie i jednocześnie seksownie? Lekko podkręcone włosy dodadzą każdej kobiecie niezwykłej zmysłowości.Musisz lśnić, to czas, kiedy zabawa trawa do białego rana. Można również postawić na brokatowe pasemka. Oczywiście z umiarem :)Dla Pań, które obawiają się, że ich fryzura nie przetrwa całej nocy polecamy klasyczne upięcia z ozdobną kokardą.Dla bardziej odważnych zwariowane irokezy.W nowym roku królować będą krótkie grzywki, ale również krótkie bardzo kobiece fryzury. Chcesz zmiany? Długie włosy mają być lśniące i osiągać swoją długość delikatnie za ramiona. Maja mieć objętość i dużo ruchu w sobie. Takiej kolekcji fryzur, jak ta – tak zróżnicowanej, niezwykłej i kolorowej, na 2015 rok nie było już dawno. Odważne pasma malowane w odblaskowych kolorach albo naturalne, głębokie odcienie.


Na blond włosach sprawdzą się kolorowane pasma w kolorze ciepłego różu, ciemnej zieleni czy miedzi. Koloryzacja w 2015 roku ma przede wszystkim zapewniać lśniący i głęboki, naturalny kolor. Ombre nie znika jeszcze całkowicie, ale główną rolę będą odgrywać cieniowania, czyli łagodne wręcz niezauważalne przechodzenie koloru w kolor.