• Zapraszamy do salonu

  ul. Kazimierza Wielkiego 47/55
  Numer telefonu: 796 797 466

 • Najwyższa jakość

  W naszym studio pracuje zespół profesjonalistów, którzy zapewnią usługi na najwyższym poziomie.

 • Nowoczesne stylizacje

  Chętnie podejmujemy się wyzwań, kreując nowoczesne i stylowe fryzury.

 • Kariera

  Twoją pasją jest fryzjerstwo?
  Skontaktuj się z nami!
  biuro@skaczmarzyk.pl

Stylizacje włosów na specjalne okazje to dla nas szczególna przyjemność, ponieważ wiemy, jak ważne są dla naszych klientek dni takie jak ślub i jak dużo zaufania pokładają one w naszej wiedzy i umiejętnościach w tym wyjątkowym dniu. Fryzury ślubne wbrew pozorom także ulegają zmieniającym się modom a ich wybór jest bardzo zróżnicowany.

stylizacje fryzur ślubnych


Koki czyli eleganckie fryzury ślubne

Z naszego wieloletniego doświadczenia wiemy, że Panie najczęściej wybierają dwa rodzaje stylizacji ślubnych - po pierwsze są to koki, w tym zarówno proste, subtelne upięcia, jak i bardziej odważne wiązania z plecionych warkoczy z dodatkami takimi jak ozdoby kwiatowe (także wpięcia naturalnych kwiatów - bardzo modne w tym sezonie). Szczególnie w przypadku koków i bardziej skomplikowanych upięć radzimy Paniom wykonanie próbnego czesania przynajmniej miesiąc przed uroczystością, ponieważ taki odstęp czasu daje możliwość weryfikacji efektu końcowego i naniesienia ewentualnych poprawek bez zbędnego stresu.

stylizacja ślubna i na wesele

fryzura ślubna z upięciem


Subtelne stylizacje ślubne - loki

Drugim rodzajem fryzur ślubnych są loki. Tutaj także wybór jest spory, ze swojej strony polecamy albo lokowanie dłuższych włosów u dołu, co daje efekt elegancji połączonej z subtelnością, albo romantyczne, lekko rozwiane loki, które można wykonać także na krótszych włosach. Ten rodzaj stylizacji ślubnej daje wrażenie naturalności, jednak przy rozpuszczonych włosach warto zadbać o ich gęstość i puszystość odpowiednio wcześniej. Nierzadko Panie przychodzą do salonu fryzjerskiego kilka miesięcy przed dniem ślubu w celu uzyskania profesjonalnych porad odnośnie poprawy kondycji włosów czy doboru odżywek.

stylizacja ślubna fryzura z lokami

fryzura na ślub i wesele z krótkich włosów


Oczywiście każda stylizacja ślubna jest szczegółowo dopracowywana wspólnie przez klientkę i fryzjerów w naszym salonie w Krakowie Krowodrzy. Dużą wagę przykładamy do dopasowania wyglądu włosów do całości stylizacji ślubnej. W zależności od tego czy suknia i dodatki mają bardziej dziewczęcy czy elegancki charakter doradzamy odpowiednią wersję upięcia.