• Zapraszamy do salonu

  ul. Kazimierza Wielkiego 47/55
  Numer telefonu: 796 797 466

 • Najwyższa jakość

  W naszym studio pracuje zespół profesjonalistów, którzy zapewnią usługi na najwyższym poziomie.

 • Nowoczesne stylizacje

  Chętnie podejmujemy się wyzwań, kreując nowoczesne i stylowe fryzury.

 • Kariera

  Twoją pasją jest fryzjerstwo?
  Skontaktuj się z nami!
  biuro@skaczmarzyk.pl

Mężczyźni w dzisiejszych czasach coraz bardziej dbają o swój wygląd. Co za tym idzie również o włosy, co nas fryzjerów stylistów niezmiernie cieszy. Są odważniejsi, bardziej wymagający i gotowi na eksperymenty.
Przedstawimy kilka trendów w celu zaoferowania Państwu inspiracji na stworzenie nowego, wyjątkowego i dopasowanego do indywidualnych potrzeb lub rodzajów włosów strzyżenia. Dominować będą krótsze boki i tył głowy z dłuższą górą. Jest to uniwersalne cięcie, które może być noszone na wiele sposobów.Alternatywnym lookiem są jeszcze krótsze, wycieniowane boki:
A także undercuty polegające na stworzeniu różnicy między górą a bokami i tyłem nie mniejszej niż osiem centymetrów:Wciąż modne będą klasyczne półdługie fryzury :Należy pamiętać o pielęgnacji i reagowaniu na pojawienie się najmniejszego problemu ze skórą głowy. Stosować odpowiednio szampon nawilżający, rewitalizujący, przeciwłupieżowy, zapobiegający wypadaniu czy przetłuszczaniu się włosów.Stylizacja włosów stała się częścią codziennego rytuału. Zwykłe żele zostały zastąpione pastami lekko nabłyszczającymi lub matowymi, kremami mineralnymi czy lakierami do włosów specjalnie dla mężczyzn.