Stylista fryzur radzi czyli... nasz blog!

Jakie trendy pisze nam tegoroczny Sylwester? Mocno wyczesane upięcia? naturalne loki? a może odrobina awangardy? Tego dnia z pewnością musimy błyszczeć! dosłownie i w przenośni. Mile widziane będą fryzury sylwestrowe takie jak upięcia z błyszczącymi dodatkami, ale i również wykorzystanie brokatu, jako ciekawą formę dodatku do stylizacji. Na salonach nie zabraknie z pewnością pań, które zdecydują się na delikatne, naturalnie wyglądające fale i loki. Od lat są niezastąpioną opcją, która wyjątkowo uwydatnia sensualność każdej kobiety. Przeczesane na jedną ze stron prezentują się dużo ciekawiej i atrakcyjniej.

stylizacja fryzury na sylwestra

krótka fryzura damska na sylwestra

fryzura sylwestrowa

Panie, które zdecydują się zaś na upięcia, mogą w tym roku pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Zastosowanie brokatu, jako błyskotliwy akcent we włosach to świetne rozwiązanie, wygląda on jednak dużo ciekawiej, jeśli całość formy jest przemyślana i spójnie łączy się w całość.

stylizacja fryzury damskiej

oryginalna fryzura sylwestrowa

przygotowanie fryzury sylwestrowej

fryzura sylwestrowa na włosach długich

damska fryzura

damska stylizacja na sylwestra

stylizacja fryzur na sylwestra

W tym roku, również panowie mogą urozmaicić swój image jeżeli chodzi o fryzury sylwestrowe. Dla zwolenników nietuzinkowych pomysłów i odrobiny szaleństwa, z pewnością spodoba się któraś z przedstawionych przez naszych stylistów fryzur propozycji.

męska stylizacja

stylizacja fryzur dla panów

męska fryzura sylwestrowa

stylizacja sylwestrowa męska

fryzury sylwestrowe

Tego wieczoru pamiętajmy jednak również, a może nawet przede wszystkim o tym, aby dobrze się bawić! W końcu taka noc, zdarza się tylko raz w roku ;)