Stylista fryzur radzi czyli... nasz blog!

Mężczyźni w dzisiejszych czasach coraz bardziej dbają o swój wygląd. Co za tym idzie również o włosy, co nas fryzjerów stylistów niezmiernie cieszy. Są odważniejsi, bardziej wymagający i gotowi na eksperymenty.
Przedstawimy kilka trendów w celu zaoferowania Państwu inspiracji na stworzenie nowego, wyjątkowego i dopasowanego do indywidualnych potrzeb lub rodzajów włosów strzyżenia. Dominować będą krótsze boki i tył głowy z dłuższą górą. Jest to uniwersalne cięcie, które może być noszone na wiele sposobów.Alternatywnym lookiem są jeszcze krótsze, wycieniowane boki:
A także undercuty polegające na stworzeniu różnicy między górą a bokami i tyłem nie mniejszej niż osiem centymetrów:Wciąż modne będą klasyczne półdługie fryzury :Należy pamiętać o pielęgnacji i reagowaniu na pojawienie się najmniejszego problemu ze skórą głowy. Stosować odpowiednio szampon nawilżający, rewitalizujący, przeciwłupieżowy, zapobiegający wypadaniu czy przetłuszczaniu się włosów.Stylizacja włosów stała się częścią codziennego rytuału. Zwykłe żele zostały zastąpione pastami lekko nabłyszczającymi lub matowymi, kremami mineralnymi czy lakierami do włosów specjalnie dla mężczyzn.