Stylista fryzur radzi czyli... nasz blog!

NOWE HOLISTYCZNE PODEJŚCIE „Dieta długowieczności” dla skóry głowy i włosów

Flamboyage to metoda koloryzacji, która zyskuje sobie coraz większą popularność wśród naszych klientek. We wpisie prezentujemy rodzaje tego farbowania. Zaprezentowane na fotografiach fryzury wykonane zostały w naszym salonie fryzjerskim.

Blond koloryzacja to dla klientów sposób na odświeżenie fryzury, odmłodzenie wyglądu czy modną zmianę stylizacji. Dla nas jako fryzjerów jest to także nieskończona ilość inspiracji i możliwość realizacji niejednokrotnie bardzo oryginalnych pomysłów.

Stylizacje włosów na specjalne okazje to dla nas szczególna przyjemność, ponieważ wiemy, jak ważne są dla naszych klientek dni takie jak ślub i jak dużo zaufania pokładają one w naszej wiedzy i umiejętnościach w tym wyjątkowym dniu.

Jakie trendy pisze nam tegoroczny Sylwester? Mocno wyczesane upięcia? naturalne loki? a może odrobina awangardy? Tego dnia z pewnością musimy błyszczeć!

W sezonie wiosna – lato 2015 będziemy nosić fryzury, które były modne w poprzednich miesiącach. Na topie wciąż pozostają przedziałki: proste jak i te asymetryczne a tak, że w dalszym ciągu modne będą warkocze, które królowały już w kilku poprzednich sezonach.

Karnawał to czas wielkich imprez. To właśnie wtedy stroimy się i szykujemy na bale. Nie tylko ubiór jest ważnym elementem naszego wizerunku, ale również fryzura, która odgrywa bardzo dużą rolę.

Za oknem coraz zimniej, sięgamy już po czapki, włączamy ogrzewanie. W takich warunkach trzeba szczególnie zadbać o włosy.

Mężczyźni w dzisiejszych czasach coraz bardziej dbają o swój wygląd. Co za tym idzie również o włosy, co nas fryzjerów

Większość z nas z ochotą korzysta z dobrodziejstw lata opalając się oraz zażywając kąpieli morskich, należy jednak pamiętać, że po wakacyjnym wypoczynku szczególnie ważna jest pielęgnacja włosów. Wiele osób skarży się na zniszczone od słońca włosy, na to, że kolor się zmienia i fryzura przestaje się układać.

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu każdej kobiety. Chcemy w tym dniu wyglądać wyjątkowo i niepowtarzalnie. Planujemy każdy szczegół tak, aby wszystko wypadło perfekcyjnie. Fryzura jest jednym z głównych elementów stylizacji Panny Młodej. Powinna być dopełnieniem sukni ślubnej, ale nie może też być przesadzona i przytłaczająca.

Włosy budują nasz wizerunek już od pierwszego spojrzenia, dlatego chcemy aby wyglądały zdrowo, były zadbane, lśniące i piękne. Szczególnie wiosną wymagają kompleksowej pielęgnacji. Odpowiednio dobrane preparaty są kluczem do upiększania ich wyglądu.